Koeken actie voor 100 jaar Uno Animo

Lieve leden, familie en vrienden van Uno Animo

Zoals jullie weten bestaat Uno Animo volgend jaar 100 jaar. Om een extra leuk jaar voor onze leden te bezorgen hebben we een koekenverkoopactie opgezet om volgend jaar gave extra activiteiten en traktaties te kunnen betalen.

De komende paar weken gaan onze leden hard aan het werk om heerlijke koeken te verkopen. Dit jaar zullen we dit niet meer via papieren inschrijflijsten doen, maar via een app! De leden komen met een code bij u aan de deur of sturen een link door waarbij je makkelijk de koeken kunt bestellen en meteen via i-deal af kunt rekenen.
Daarnaast bestaat nog wel de mogelijkheid om contant af te rekenen maar ook voor de veiligheid van onze leden zien wij dit liever digitaal gebeuren.
Je kan de koeken bestellen t/m 14 mei
En natuurlijk hebben we voor onze 2 topverkopers een mooie prijs klaarliggen!

Alvast enorm bedankt!
Bestuur Uno Animo