Spaar je club gezond

Lieve Leden, 

Zoals jullie misschien al gezien hebben heeft de Plus in Mierlo een geweldige actie op touw gezet om de Mierlose verenigingen een leuk cadeautje te bezorgen! De Spaar je club gezond actie!! 

PLUS Mierlo zet zich al jaren in voor een gezond en fit Mierlo. Na een jaar vol beperkingen organiseren zij dit najaar een unieke spaaractie waarmee ze het verenigingsleven in Mierlo en omstreken een steuntje in de rug geven. Van zondag 5 september tot zaterdag 13 november 2021 kunnen klanten van PLUS Mierlo euro’s sparen voor hun club of vereniging. 

Hoe werkt de actie? 

 • Looptijd spaaractie: zondag 5 september t/mzaterdag 13 november (week 36 t/m 45). 

 • De klant ontvangt bij elke € 10,- aan boodschappen en wekelijkse actieproducten een voucher met unieke code. 

 • De klant wijst actiecode(s) toe aan de club of vereniging van zijn keuze op een speciale website. 

 • Na de actieperiode wordt het totale sponsorbedrag verdeeld over alle deelnemende clubs en verenigingen. 

Leden, familie, buren, vrienden, kennissen, iedereen die onze club of vereniging een warm hart toedraagt kan bij PLUS Mierlo sparen. Hoe meer mensen u weet te activeren, des te hoger het sponsorbedrag voor onze club of vereniging! 

Heel veel succes en een enorm Dankjewel alvast! 

Met vriendelijke groet, 
Bestuur Uno-Animo